text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX TPC-101 3GIDEK000032673
6.116,00 ден
Нашата најниска цена
5.199,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.12.2018

VIVAX TPC-101 3G е нов таблет во понудата на VIVAC кој има 10,1" HD IPS екран има две камери и предна 2,0MP и задна 2,0MP, има метално куќиште, QUAD core процесор., Android 6.0, 16GB RAM и 2GB интерна меморија и можност да се стави MicoSD Card до 32GB, Има  3G и може да се стават две SIM картички. Има моќна батерија од 4.700mAh, Има 12 месеци гаранција.

Тип на производ Таблет