text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX TPC-704 3G таблет + маскаIDEK000078531
5.110,00 ден
Нашата најниска цена
4.590,00 ден
VIVAX TPC-704 3G таблет, 7" 1024x600px, Quad Core 1,3GHz, Android 7,0, RAM 1GB, Капацитет 8GB, тежина 280гр, две камери, GPS има, DUAL SIM-mini, microSD slot, Audio in/out, батерија 2.100mAh, BT 4,...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.12.2018

VIVAX TPC-704 3G таблет, 7" 1024x600px, Quad Core 1,3GHz, Android 7,0, RAM 1GB, Капацитет 8GB, тежина 280гр, две камери, GPS има, DUAL SIM-mini, microSD, Audio in/out, батерија 2.100mAh, BT 4,0, 3G, 802,11 b/g/n. Гаранција 12 месеци.

Бренд Vivax
Тип на производ Таблет