text.skipToContent text.skipToNavigation
NENUCO бебе патувај со менеIDEK000080433
Нашата најниска цена
3.000,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.12.2018

NENUCO бебе патувај со мене заедно со торба за патување. Децата ја обожааваат оваа кукла, бидејќи истата можат да ја земат сегде со нив.Откако ќе ја отворите торбата, ставете ја вашата кукла на зазата за исграње и безгрижно почнете со сграта. Торбата исто така содржи прибор за храна.Возраст 3+.
Возраст 0 +
Лиценца Останато
Бренд Famosa
Тип на производ Детска играчка