text.skipToContent text.skipToNavigation
CERRUTI 1881 CRA127STR20BR PALINUROIDEK000064535
Нашата најниска цена
8.900,00 ден
CERRUTI 1881 CRA127STR20BR PALINURO Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Кожа Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 42 Функција на часовник Датум, Три стрелки Водоотпор...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.01.2019

CERRUTI 1881 CRA127STR20BR PALINURO Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Кожа Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 42 Функција на часовник Датум, Три стрелки Водоотпорност на часовник 5 BAR Стакло на часовник Минерално
Гаранција 24mj