text.skipToContent text.skipToNavigation
Casio BEM-116L-1A, рачен часовникIDMK-8690
Нашата најниска цена
3.591,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2019

Основната колекција на Casio се одликува со часовници со пристапни цени и одличен квалитет.
Тука ќе најдете класични и елегантни модели кои ќе бидат Вашиот избор за совршен подарок.
За кого Мажи
Бренд Casio
Гаранција 24mj
Тип на производ Рачен часовник