text.skipToContent text.skipToNavigation
EMPORIO ARMANI - AR1701 VALENTE, рачен часовникIDMK-24622
22.500,00 ден
Нашата најниска цена
15.054,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.12.2018

Линија на часовници на познатиот дизајнер Georgio Armani. Производи кои зрачат со елеганција, префинетост и луксуз. Изработени од висококвалитетни материјали, часовниците на Armani се одличен избор за секој кој сака да ја претстави својата авангардност преку овие модерни мерачи на времето.
За кого Мажи
Бренд Emporio Armani
Гаранција 24mj
Тип на производ Рачен часовник