text.skipToContent text.skipToNavigation
Fossil ES3818 ORIGINAL BOYFRIENDIDMK-23912
8.271,00 ден
Нашата најниска цена
5.514,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.12.2018

Fossil е единствениот бренд кој во најдобро светло ги претставува оптимизмот и креативноста на американската култура. Инспирирани од таканаречениот vintage дизајн, производите на Fossil во себе ја содржат едноставноста на минатото, прилагодена на модерните вкусови на потрошувачите. Со традиција од 1984, овој бренд ја слави автентичноста на личниот стил и љубовта кон уникатниот дизајн.
За кого Жени
Бренд Fossil
Гаранција 24mj
Тип на производ Рачен часовник