text.skipToContent text.skipToNavigation
G-SHOCK GD-X6900FB-1EIDEK000025040
Нашата најниска цена
5.600,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.10.2019

G-Shock е подбренд на Casio познат по својата издржливост и отпорност на удари. Овие часовници првично се наменети за музичари, артисти и луѓе со уникатен стил.
Тип на производ Рачен часовник