text.skipToContent text.skipToNavigation
JACQUES LEMANS 1-1813A LONDONIDEK000064516
Нашата најниска цена
7.190,00 ден
JACQUES LEMANS 1-1813A LONDON Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Кожа Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 46 Функција на часовник Датум, Две стрелки Водоотпорност н...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

JACQUES LEMANS 1-1813A LONDON Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Кожа Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 46 Функција на часовник Датум, Две стрелки Водоотпорност на часовник 5 BAR Стакло на часовник Минерално
Гаранција 24mj