text.skipToContent text.skipToNavigation
JACQUES LEMANS 1-1840E ROMEIDEK000064523
Нашата најниска цена
6.300,00 ден
JACQUES LEMANS 1-1840E ROME Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Челик Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 37 Функција на часовник Три стрелки Водоотпорност на часовн...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.12.2018

JACQUES LEMANS 1-1840E ROME Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Челик Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 37 Функција на часовник Три стрелки Водоотпорност на часовник 10 BAR Стакло на часовник Минерално
Гаранција 24mj