text.skipToContent text.skipToNavigation
JACQUES LEMANS LP-115E LA PASSIONIDEK000064504
Нашата најниска цена
12.000,00 ден
JACQUES LEMANS LP-115E LA PASSION Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Челик Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 44 Функција на часовник Две стрелки Водоотпорност на ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.10.2019

JACQUES LEMANS LP-115E LA PASSION Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Челик Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 44 Функција на часовник Две стрелки Водоотпорност на часовник 5 BAR
Гаранција 24mj