text.skipToContent text.skipToNavigation
Jacques Lemans 1-1620B YORK рачен часовникIDMK-8778
Нашата најниска цена
10.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Разновидност и совршенство – зад ова стои Jacques Lemans.
Веднаш препознатлив по своите класични линии, овој Австриски бренд претендира да стане влијателен играч и во класата на спортски мерачи на време.
Боја Црна
За кого Мажи
Бренд Jacques Lemans
Гаранција 24mj
Тип на производ Рачен часовник