text.skipToContent text.skipToNavigation
SKAGEN SKW2593 SIGNATURIDEK000064515
Нашата најниска цена
9.600,00 ден
SKAGEN SKW2593 SIGNATUR Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Челик Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 30 Функција на часовник Три стрелки Водоотпорност на часовник 5...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.01.2019

SKAGEN SKW2593 SIGNATUR Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Челик Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 30 Функција на часовник Три стрелки Водоотпорност на часовник 5 BAR Стакло на часовник Минерално
Гаранција 24mj