text.skipToContent text.skipToNavigation
SKAGEN SKW6305 MELBYEIDEK000064521
Нашата најниска цена
11.000,00 ден
SKAGEN SKW6305 MELBYE Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Кожа Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 40 Функција на часовник Датум, Ден во неделата, Три стрелки Водоот...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.10.2019

SKAGEN SKW6305 MELBYE Материјал на часовник Челик Материјал на ремче Кожа Вид на механизам Кварцен Големина на куќиште на часовник 40 Функција на часовник Датум, Ден во неделата, Три стрелки Водоотпорност на часовник 5 BAR Стакло на часовник Минерално
Гаранција 24mj