text.skipToContent text.skipToNavigation
Miss Sixty SMSD23IDEK000069431
Нашата најниска цена
2.934,00 ден
Италијанската групација Морелато со својата долгогодишна експертизa произведувa високо квалитетни парчиња накит. Накитот е изработен од нер’ѓосувачки челик, украсен со бисери, дијаманти, циркони и ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Италијанската групација Морелато со својата долгогодишна експертизa произведувa високо квалитетни парчиња накит. Накитот е изработен од нер’ѓосувачки челик, украсен со бисери, дијаманти, циркони и драги камења. Одличен избор за секоја современа дама која сака да зрачи со елеганција и префинетост.
Бренд Morellato
Тип на производ Прстен