text.skipToContent text.skipToNavigation
Just Cavalli SCHX02 INFINITY женска белегзијаIDMK-8833
Нашата најниска цена
5.490,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Следејќи ги имагинативните и еклектични стилови на Роберто Кавали, колекциите зрачат со силно изразена личност, постојано користејќи ги иновативните материјали и експерименталните графики.
Колекцијата накит ги вклопува ретките материјали и посветеноста на детали карактеристична за овој накит со креативноста на парчињата накит изработени и создадени за одредена личност.
Боја Сребрена
Бренд Just Cavalli
Гаранција 24mj