text.skipToContent text.skipToNavigation
Just Cavalli SCHX06014 INFINITY женски прстенIDMK-8841
Нашата најниска цена
3.690,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Следејќи ги имагинативните и еклектични стилови на Роберто Кавали, колекциите зрачат со силно изразена личност, постојано користејќи ги иновативните материјали и експерименталните графики.
Колекцијата накит ги вклопува ретките материјали и посветеноста на детали карактеристична за овој накит со креативноста на парчињата накит изработени и создадени за одредена личност.
Боја Златна
Бренд Just Cavalli
Гаранција 24mj