text.skipToContent text.skipToNavigation
MICHAEL KORS - MKJ5787710 алкаIDEK000073665
Нашата најниска цена
5.500,00 ден
MICHAEL KORS - MKJ5787710 алка

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MICHAEL KORS - MKJ5787710 алка
Бренд Michael Kors
Тип на производ Прстен