text.skipToContent text.skipToNavigation
NAKAYAMA DORAGON PM5800 бензиска самоодна косилка 56CMIDEK000207128
Нашата најниска цена
28.000,00 ден
Пристоен квалитет на Грчкиот бренд NAKAYAMA за пристојна цена.NAKAYAMA DORAGON PM5800 бензиска самоодна косилка 56CM/мотор 4T, single cylinder, OHV/зафатнина 196цм3/моќност 6.5 коњи/висина на сечењ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.04.2019

Пристоен квалитет на Грчкиот бренд NAKAYAMA за пристојна цена.NAKAYAMA DORAGON PM5800 бензиска самоодна косилка 56CM/мотор 4T, single cylinder, OHV/зафатнина 196цм3/моќност 6.5 коњи/висина на сечење 30-85mm/радиус на сечило 56цм/волумен на корпа 62литри/35кг тежина
Бренд Nakayama
Тип на производ Косилка