text.skipToContent text.skipToNavigation
NAKAYAMA PM4300 бензиска косилкаIDEK000207133
Нашата најниска цена
13.000,00 ден
Пристоен квалитет на Грчкиот бренд NAKAYAMA за пристојна цена.NAKAYAMA PM4300 бензиска косилка/мотор 4T, single cylinder, OHV/зафатнина 94cc/моќност 3коња/сечило 20/45/60mm/3 позиции/радиус на сече...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.04.2019

Пристоен квалитет на Грчкиот бренд NAKAYAMA за пристојна цена.NAKAYAMA PM4300 бензиска косилка/мотор 4T, single cylinder, OHV/зафатнина 94cc/моќност 3коња/сечило 20/45/60mm/3 позиции/радиус на сечење 41цм/волумен за отпадоци 40литри/тежина 20кг
Бренд Nakayama
Тип на производ Косилка