text.skipToContent text.skipToNavigation
NAKAYAMA PS2500 моторна пила за гранкиIDEK000207129
Нашата најниска цена
9.999,00 ден
Пристоен квалитет на Грчкиот бренд NAKAYAMA за пристојна цена.NAKAYAMA PS2500 моторна пила за гранки/моќност 1.1 коњи/должина на меч 25cm – 10” / 3/8”LP 1.3mm / 40/целосна должина на машината 220цм...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.04.2019

Пристоен квалитет на Грчкиот бренд NAKAYAMA за пристојна цена.NAKAYAMA PS2500 моторна пила за гранки/моќност 1.1 коњи/должина на меч 25cm – 10” / 3/8”LP 1.3mm / 40/целосна должина на машината 220цм/целосна неделива дршка/230 мл капацитет на бензиски резервоар/тежина 5.7кг
Бренд Nakayama
Тип на производ Пила