text.skipToContent text.skipToNavigation
NAKAYAMA PB5200 бензиски тример 52CC 2HPIDEK000207135
Нашата најниска цена
7.999,00 ден
Пристоен квалитет на Грчкиот бренд NAKAYAMA за пристојна цена.NAKAYAMA PB5200 бензиски тример 52CC 2HP/Моќност 2 коњи/зафатнина на моторот 51.7цм3/големина на футер Ø 28mm/тежина 7.6кг/капацитет на...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.04.2019

Пристоен квалитет на Грчкиот бренд NAKAYAMA за пристојна цена.NAKAYAMA PB5200 бензиски тример 52CC 2HP/Моќност 2 коњи/зафатнина на моторот 51.7цм3/големина на футер Ø 28mm/тежина 7.6кг/капацитет на резервоар за бензин 1250мл/едно делна рачка/диск за сечило 3T disk 255mm
Бренд Nakayama
Тип на производ Тример