text.skipToContent text.skipToNavigation
ADATA Classic HV620S Slim 2TB USB 3.0 BlackIDEK000080578
5.249,00 ден
Нашата најниска цена
4.699,00 ден
ХДД Цлассиц ХВ620С Слим 2ТБ УСБ 3.0 Блацк, 2000, УСБ 3.0, 8 МБ, 2,5", 5.400 рпм

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.12.2018

HDD Classic HV620S Slim 2TB USB 3.0 Black, 2000, USB 3.0, 8 MB, 2,5", 5.400 rpm, AHV620S-2TU3-CBK
Капацитет на диск 2 TB
Формат на диск 2,5"
Бренд Adata
Тип на производ Prijenosni disk