text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE Четка за коса HSB01PRIDEK000203349
Нашата најниска цена
1.290,00 ден
Технички карактеристики на GORENJE Четка за коса HSB01PR:Дополнителна нега со јонизатор Moжност за закачување Едноставна механичка контрола Број на температурни нивоа: 1 Заштита од прегревање ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2019

Технички карактеристики на GORENJE Четка за коса HSB01PR:Дополнителна нега со јонизатор Moжност за закачување Едноставна механичка контрола Број на температурни нивоа: 1 Заштита од прегревање за дополнителна безбедност Куќиште: Пластично Приклучна моќ: 58 W Приклучна моќ(V): 110-240 V Должина на приклучен кабел: 2 m Димензии (ШxВxД): 7 × 33 × 5 cm Димензии на амбалажата (ШxВxД): 5,5 × 35 × 10 cm Код: 731958 EAN Код: 3838782154065
Бренд Gorenje
Тип на производ Останата нега на коса