text.skipToContent text.skipToNavigation
ЕВРОПА новогодишно пакетчеIDEK000136185
Нашата најниска цена
200,00 ден
EVROPA новогодишно пакетче. Содржи Фруит жели 100г., ,крем бананки 170гр. Кеса, Млечна чоколада со бадем крем 100гр., мини чоколада 15гр., Мини чоко вафел 22гр. Вкупна тежина 407грама.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.12.2018

EVROPA новогодишно пакетче. Содржи Фруит жели 100г., ,крем бананки 170гр. Кеса, Млечна чоколада со бадем крем 100гр., мини чоколада 15гр., Мини чоко вафел 22гр. Вкупна тежина 407грама.
Бренд Mondelēz International
Тип на производ Поклон пакет