text.skipToContent text.skipToNavigation
Новогодишна елка 120 cm (1606-055)IDEK000063096
Нашата најниска цена
690,00 ден
Новогодишна елка со осличен квалитет, густа и стабилна. Висина 120cm

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Новогодишна елка со осличен квалитет, густа и стабилна. Висина 120cm
Тип на производ Елка