text.skipToContent text.skipToNavigation
MILKA новогодишно пакетче LIDEK000136186
624,00 ден
Нашата најниска цена
499,00 ден
MILKA пакетче L содржи: чоколада Noisette 80g, Alpine Milk 80g., Leo 33,3 g., MILKA NUSSINI 31,5 gr., OREO 66g., BARNI 150g CHOCO, Choco Dessert Chocolate 128gr., MILKA LILASTIX 128ge., Chocominis ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.12.2018

MILKA пакетче L содржи: чоколада Noisette 80g, Alpine Milk 80g., Leo 33,3 g., MILKA NUSSINI 31,5 gr., OREO 66g., BARNI 150g CHOCO, Choco Dessert Chocolate 128gr., MILKA LILASTIX 128ge., Chocominis 37,5 gr., ,Milkinis 43,7gr.Вкупна тежина 762 грама.
Бренд Mondelēz International
Тип на производ Поклон пакет