text.skipToContent text.skipToNavigation
MILKA новогодишно пакетче XLIDEK000136184
874,00 ден
Нашата најниска цена
699,00 ден
MILKA пакетче XL содржи: чоколада Noisette 80g, Alpine Milk 270g, Alpine Milk 80g., Choco Dessert Orange 128g, Milkinis 43,75g, Bubbly Milk 90g, Milka Lilastix 112g, Milka Nussini 31,5g, Oreo 110g,...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.12.2018

MILKA пакетче XL содржи: чоколада Noisette 80g, Alpine Milk 270g, Alpine Milk 80g., Choco Dessert Orange 128g, Milkinis 43,75g, Bubbly Milk 90g, Milka Lilastix 112g, Milka Nussini 31,5g, Oreo 110g, Milka Leo 33,3gr., Chocominis 37,5gr., вкупна тежина 1.060 грама.
Бренд Mondelēz International
Тип на производ Поклон пакет