text.skipToContent text.skipToNavigation
Vileda Active Max Mop - Бришач за подIDMK-18551
Нашата најниска цена
840,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Микровлакната ја отстрануваат тврдокорната нечистотија и флеките, преку темелно влажно чистење на подовите - дури и по ќошевите. Менување на навлаката: Притиснете на копчето и подигнете го држачот, навлаката се отвара, поставете го мопот во џебовите од навлаката. Со повторен притисок се склопува и може да се продолжи со чистење.
Бренд Vileda
Тип на производ Бришач