text.skipToContent text.skipToNavigation
Grundig FM 4020 масажер за нозеIDMK-10295
Нашата најниска цена
2.599,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Масажер за вистинско уживање и пријатно чувство на вашите стапала после напорните работни денови
Бренд Grundig
Тип на производ Масажер