text.skipToContent text.skipToNavigation
Фен Max HD 4228IDEK000207120
1.099,00 ден
Нашата најниска цена
899,00 ден
Карактеристики на Фен Max HD 4228. Mоќност: 2200w Tемпературни нивоа:3 Брзини:2 Ладен воздух за фиксирање на фризурата Јонска функција Усмерувач на воздух Отстранлив филтер Кука за закачување Безбе...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.04.2019

Карактеристики на Фен Max HD 4228. Mоќност: 2200w Tемпературни нивоа:3 Брзини:2 Ладен воздух за фиксирање на фризурата Јонска функција Усмерувач на воздух Отстранлив филтер Кука за закачување Безбедносно исклучување
Бренд Max
Тип на производ Glačalo za kosu