text.skipToContent text.skipToNavigation
Пегла Max AT 3351IDEK000207118
Нашата најниска цена
1.299,00 ден
Карактеристики на Пегла Max AT 3351. Моќност: 2600w Керамичка навлака на плоча Систем против создавање на каменец Систем против капење, самочистење Вертикално испуштање на пареа Пеглање со или без ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.04.2019

Карактеристики на Пегла Max AT 3351. Моќност: 2600w Керамичка навлака на плоча Систем против создавање на каменец Систем против капење, самочистење Вертикално испуштање на пареа Пеглање со или без пареа Зафатнина на резервоар 350мл Кабел со должина од 1,5м
Бренд Max
Тип на производ Пегла