text.skipToContent text.skipToNavigation
Пегла Max AT 4273IDEK000207121
1.049,00 ден
Нашата најниска цена
799,00 ден
Карактеристики на Пегла Max AT 4273.Моќност: 2000w Керамичка навлака на плочата Систем против создавање на каменец Систем против капење Самочистење Вертикално испуштање на пареа Пеглање со или без ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.04.2019

Карактеристики на Пегла Max AT 4273.Моќност: 2000w Керамичка навлака на плочата Систем против создавање на каменец Систем против капење Самочистење Вертикално испуштање на пареа Пеглање со или без пареа Зафатнина на резервоар 230мл Кабел со должина од 1,5м
Бренд Max
Тип на производ Пегла