text.skipToContent text.skipToNavigation
Riken ROAD PERFORMANCE 175/65 R15 84TIDEK000206940
Нашата најниска цена
2.400,00 ден
Riken ROAD PERFORMANCE 175/65 R15 84T

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.04.2019

Riken ROAD PERFORMANCE 175/65 R15 84T
Сезона Летна
Ширина 175mm
Висина 65
Дијаметар 15
Бренд Riken