text.skipToContent text.skipToNavigation
NAKAYAMA ES2400 електрична дробилка 2400WIDEK000207140
Нашата најниска цена
8.999,00 ден
Пристоен квалитет на Грчкиот бренд NAKAYAMA за пристојна цена.NAKAYAMA ES2400 електрична дробилка/Моќност 2400W/максимален дијаметар на гранки 44mm/капацитет за отпат 45литри

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.04.2019

Пристоен квалитет на Грчкиот бренд NAKAYAMA за пристојна цена.NAKAYAMA ES2400 електрична дробилка/Моќност 2400W/максимален дијаметар на гранки 44mm/капацитет за отпат 45литри
Бренд Nakayama
Тип на производ Останат рачен алат