text.skipToContent text.skipToNavigation
ВИВАKC ХОМЕ правосмукалка ВЦ-1603IDMK-10110
Нашата најниска цена
2.299,00 ден
Правосмукалка ВЦ-1603 Мочност: 1600 В, капацитет на вречичката за прашина: 2 литри, индикатор на наполнетост на вречичката, должина на кабел 5 м, пластична четка, пластична цефка во два дела, харти...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Правосмукалка ВЦ-1603 Мочност: 1600 В, капацитет на вречичката за прашина: 2 литри, индикатор на наполнетост на вречичката, должина на кабел 5 м, пластична четка, пластична цефка во два дела, хартиени/платненивречички, боја бела
Моќност во вати 1600W
Боја Бела
Бренд Vivax
Тип на производ Правосмукалки