text.skipToContent text.skipToNavigation
Правосмукалка Max 22 Black AutomaticIDEK000207119
Нашата најниска цена
2.899,00 ден
Карактеристики на Правосмукалка Max 22 Black Automatic. Моќност: 1600W Автоматска контрола на брзината Автоматско враќање на кабел од 5 метри 2 пластични цевки Флескибилно црево Пластична четка со...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.04.2019

Карактеристики на Правосмукалка Max 22 Black Automatic. Моќност: 1600W Автоматска контрола на брзината Автоматско враќање на кабел од 5 метри 2 пластични цевки Флескибилно црево Пластична четка со тркала Платнена кеса Четка за недостапни места Боја црна
Бренд Max
Тип на производ Правосмукалки