text.skipToContent text.skipToNavigation
Правосмукалка Max XL 306IDEK000207123
Нашата најниска цена
4.199,00 ден
Карактеристики на Правосмукалка Max XL 306. Моќност:1600W Електонска контрола на брзината Циклонски филтер Хепа филтер Нивоа на филтрација:5 Метална телескопска цевка Црево со рачка со механичка ко...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.04.2019

Карактеристики на Правосмукалка Max XL 306. Моќност:1600W Електонска контрола на брзината Циклонски филтер Хепа филтер Нивоа на филтрација:5 Метална телескопска цевка Црево со рачка со механичка контрола на јачината Голема четка за под Четка за недостапни места Сад со капацитет од 3,5L Автоматско собирање на кабелот Кабел:5m Работен опсег: 8м
Бренд Max
Тип на производ Правосмукалки