text.skipToContent text.skipToNavigation
Daewoo RC-L381R ПравосмукалкаIDEK000037313
Нашата најниска цена
2.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.04.2019

Daewoo RC-L381R Правосмукалка
Бренд Daewoo