text.skipToContent text.skipToNavigation
Daewoo RC220 ПравосмукалкаIDEK000037305
Нашата најниска цена
2.490,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.03.2019

Daewoo RC220 Правосмукалка
Бренд Daewoo