text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE VCK1802WF, правосмукалка со водена филтрацијаIDMK-18902
7.450,00 ден
Нашата најниска цена
5.890,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 21.02.2019

GORENJE VCK1802WF, правосмукалка со водена филтрација
Бренд Gorenje