text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX пегла 2000WIDEK000074648
Нашата најниска цена
500,00 ден
VIVAX пегла 2000W

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX пегла 2000W
Бренд Vivax
Тип на производ Пегла