text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo 330-15IGM (15.6"/N4000 4GB/1TB)IDEK000203733
13.848,00 ден
Нашата најниска цена
12.999,00 ден
Intel® Celeron® N4000 Processor (4M Cache, up to 2.60 GHz)/ 4GB DDR4/ 1TB 5400rpm/ 15,6″ HD TN AG + Camera/ Integrated VGA/ Wi-Fi/ HDMI/ Card reader/ BT/ 2 Cell Battery 30Wh/ DOS/ 2,2kg/

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.05.2019

Intel® Celeron® N4000 Processor (4M Cache, up to 2.60 GHz)/ 4GB DDR4/ 1TB 5400rpm/ 15,6″ HD TN AG + Camera/ Integrated VGA/ Wi-Fi/ HDMI/ Card reader/ BT/ 2 Cell Battery 30Wh/ DOS/ 2,2kg/
Големина на екранот 15,6"
Тип на процесори Intel
Работна меморија (RAM) 4GB
Маса од 2 до 3kg
Боја Сива
Капацитет на диск 1 TB
Бренд Lenovo