text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo Y520-15IKBN, i7/8GB/1TB/1050Ti 80WK0081RI, лаптопIDEK000077905
Нашата најниска цена
56.656,00 ден
Lenovo Y520-15IKBN, Intel, Core i7 7700HQ 3,8GHz 6MB, 8 GB DDR4, 15,6" FHD (1920x1080pix), 1000 GB HDD, Free DOS, nVidia GeForce GTX1050Ti 4GB, 802.11ac,GbitLAN,USB 2.0 x1, USB 3.0 x2, HDMI x1,2,4 ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.12.2018

Lenovo Y520-15IKBN, Intel, Core i7 7700HQ 3,8GHz 6MB, 8 GB DDR4, 15,6" FHD (1920x1080pix), 1000 GB HDD, Free DOS, nVidia GeForce GTX1050Ti 4GB, 802.11ac,GbitLAN,USB 2.0 x1, USB 3.0 x2, HDMI x1,2,4 kg, USB Type-C x1, 80WK0081RI. Гаранција 12 месеци

 banner (2).jpg

Бренд Lenovo
Тип на производ Лаптоп