text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo Y520-15IKBN, i7/8GB/1TB HDD/GTX1060 80YY000SRI, лаптопIDEK000077908
56.656,00 ден
Нашата најниска цена
48.990,00 ден
Lenovo Y520-15IKBN, Intel, Core i7 7300HQ 3,5GHz 6MB, 8 GB DDR4, 15,6" FHD (1920x1080pix), 1000GB HDD, Free DOS, nVidia GeForce GTX1060 3GB, 802.11ac,GbitLAN,USB 2.0 x1, USB 3.0 x2, HDMI x1,2,4 kg,...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Lenovo Y520-15IKBN, Intel, Core i7 7300HQ 3,5GHz 6MB, 8 GB DDR4, 15,6" FHD (1920x1080pix), 1000GB HDD, Free DOS, nVidia GeForce GTX1060 3GB, 802.11ac,GbitLAN,USB 2.0 x1, USB 3.0 x2, HDMI x1,2,4 kg, USB Type-C x1, 80YY000SRI. Гаранција 12 месеци

 banner (2).jpg

Бренд Lenovo
Тип на производ Лаптоп