text.skipToContent text.skipToNavigation
ThinkPad X1 Carbon 6th Gen Black (14.0" FHD /Intel i5/ 8GB DDR3L/ 256GB SSD/Windows 10 Pro)IDEK000203121
Нашата најниска цена
102.790,00 ден
ThinkPad X1 Carbon 6th Gen Black Intel® Core™ i5-8250U Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz)/ 8GB LPDDR3 2133/ 256GB SSD PCIe-NVMe OPAL2.0/ 14.0 FHD (1920x1080), anti-glare, LED, IPS, 300 nits + Ca...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

ThinkPad X1 Carbon 6th Gen Black Intel® Core™ i5-8250U Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz)/ 8GB LPDDR3 2133/ 256GB SSD PCIe-NVMe OPAL2.0/ 14.0 FHD (1920x1080), anti-glare, LED, IPS, 300 nits + Camera/ Intel UHD Graphics 620/ Wi-Fi Intel 8265 ac, 2x2 + BT4.1/ FIBOCOM L850 GL/ NFC/ FPR/ RapidCharge battery/ Backlit Keyboard/ 3 Cell - 19.3 hr/ 1,13kg/ Ethernet Extension Cable/ Windows 10 Pro/ 36месеци гаранција. 20KH006DRI

Бренд Lenovo
Тип на производ Лаптоп