text.skipToContent text.skipToNavigation
AGRINA 50-30 моторна пумпаIDEK000203082
9.200,00 ден
Нашата најниска цена
7.899,00 ден
AGRINA 50-30 моторна пумпа. 2" излез, вшмукувачко црево 50mm, излезно црево 50mm, јачина на мотор 3,5k@/3600rpm, зафатнина на цилиндар 97cc, капацитет на резрервоар за гориво 3,6литри / 5 часа, теж...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2019

AGRINA 50-30 моторна пумпа. 2" излез, вшмукувачко црево 50mm, излезно црево 50mm, јачина на мотор 3,5kW/3600rpm, зафатнина на цилиндар 97cc, капацитет на резрервоар за гориво 3,6литри / 5 часа, тежина 24кг, притисок 2 бари, капаците литри во минута 900, максимална висина 5-31 метри, димензии 510х380х420mm, гаранција 12 месеци.

Бренд Agrina
Тип на производ Пумпа за вода