text.skipToContent text.skipToNavigation
Торба - гардероберIDEK000037204
Нашата најниска цена
2.090,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Торба за облека од полиестер со рачка за на рамо,5 џебови, 2 закачалки, и метална кука за закачување. Димензија ( см ): склопена 59 x 55 x 8 см не склопена 59 x 110 x 8 см
Тип на производ Торба