text.skipToContent text.skipToNavigation
Casio MTP-1381L-7A, рачен часовникIDEK000203406
Нашата најниска цена
3.190,00 ден
Основната колекција на Casio се одликува со часовници со пристапни цени и одличен квалитет.
Тука ќе најдете класични и елегантни модели кои ќе бидат Вашиот избор за совршен подарок. Бренд:Casio,...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 21.02.2019

Основната колекција на Casio се одликува со часовници со пристапни цени и одличен квалитет.
Тука ќе најдете класични и елегантни модели кои ќе бидат Вашиот избор за совршен подарок. Бренд:Casio, Гаранција:24 месеци, Водоотпорност:5 bar, Стакло:Минерално, Големина:41 mm, Механизам:Кварцен, Материјал:Челик, Ремче:Кожа
Тип на производ Рачен часовник