text.skipToContent text.skipToNavigation
Цедалка Max KL 323 AIDEK000207122
Нашата најниска цена
699,00 ден
Карактеристики на Цедалка Max KL 323 A. Моќност:25W Капацитет на садот: 1l Два конуси за цедење Транспарентен сад за сок Транспарентен заштитен капак Кабел кој лесно се складира

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.04.2019

Карактеристики на Цедалка Max KL 323 A. Моќност:25W Капацитет на садот: 1l Два конуси за цедење Транспарентен сад за сок Транспарентен заштитен капак Кабел кој лесно се складира
Бренд Max
Тип на производ Цитрусета